RE-CRAFTED CRAFTER’S

Uudse tehnoloogiaga alkoholivabad käsitööjoogid sündisid soovist väärtuslikku toorainet maksimaalselt ära kasutada.

RE-CRAFTED CRAFTER'S JUNIBEER

RE-CRAFTED CRAFTER’S JUNIBEER

Re-crafted Crafter`s Junibeer on värskendav, mõõdukalt magus karastusjook.  Siidise struktuuriga värskendava ja mõõdukalt magusa maitsega joogis on tunda mõrkjaid ja puiduseid kadakamarjale iseloomulikke nüansse. Junibeer on nii toote nimetus kui ka joogikategooria, mis on tuletatud kadakamarjade ja õlle inglisekeelsetest nimetustest juniper berry ja beer.

Ei ole lisatud lõhna- ja maitseaineid. Junibeer on laktoosi- ja gluteenivaba ning sobib ka veganitele. Toode võib sisaldada sadet.
Serveerida jahutatult.

Auhinnad: 

  • Eesti parim mittealkohoolne jook 2020 – kuldmedal
  • Eesti parim toiduaine 2020 “Kaupmeeste lemmik” – pronksmedal
  • World Beverage Innovation Award 2019
RE-CRAFTED CRAFTER'S GINGEROOT

RE-CRAFTED CRAFTER’S GINGEROOT

Re-crafted Crafter`s Gingeroot on värskendav, mõõdukalt magus käsitööjook. Maitses on tunda vürtsikaid ingverile iseloomulikke noote. Järelmaitse on õhetav ja kergelt piprane.

Inspireeritud jääkidevabast tootmisest, rohelisest elukeskkonnast ja uute sensoorsete elamuste otsingust. Joogi valmistamiseks taaskasutatakse destillatsioonis töödeldud ingverijuuri. Ei ole lisatud lõhna- ja maitseaineid.

Ei ole lisatud lõhna- ja maitseaineid, on laktoosi- ja gluteenivaba ning sobib ka veganitele. Toode võib sisaldada sadet.

Serveerida jahutatult.

RE-CRAFTED CRAFTER'S JUNIBEER 3,2%

RE-CRAFTED CRAFTER’S JUNIBEER 3,2%

Junibeer on värskendav, mõõdukalt magus kadakamarjaõlu, mis valmib Crafter`s džinni destillatsioonijäägi kääritamisel. Siidise struktuuriga maitses on tunda mõrkjaid ja puiduseid kadakamarjale iseloomulikke nüansse.

Inspireeritud jääkidevabast tootmisest, rohelisest elukeskkonnast ja uute sensoorsete elamuste otsingust. Joogi valmistamiseks taaskasutatakse Crafter’s džinni destillatsioonis töödeldud kadakamarju, milles sisalduv orgaaniline suhkur fermenteeritakse alkoholiks ja saadakse uudne kadkamarjaõlu.

Ei ole lisatud lõhna- ja maitseaineid. Junibeer on laktoosi- ja gluteenivaba ning sobib ka veganitele.
Toode võib sisaldada sadet.

Crafter’s cycle 
Inspireeritud rohelisest elukeskkonnast. Crafter’s džinni tootmiseks kord juba kasutatud kadakamarjadele leitakse taaskasutus Re-crafted Crafter’s käsitööjookides, kuna väärtuslik osa taimedes sisalduvatest maitsetest jääb destillatsioonil kasutamata.

 

50% taaskasutatud klaas
Kasutame klaaspudelit, mis on valmistatud vähemalt 50% taaskasutatud klaasist ja toodetud vaid 80 km kaugusel Tallinnast, Järvakandi klaasitehases.

Null-kulu tootmine
Re-crafted Crafter’s on loodud null-kulu tootmise põhimõtetel. Toote minimaalse ökoloogilise jalajälje nimel on käsitööjoogis esile toodud ainult need maitsed, mis džinni valmistamise protsessi jäägina tekivad.

 


Our products


Apstiprinu, ka esmu pilngadīga persona


Piekrītu